Росія активізувала роботу з приховування своєї присутності на сході України – розвідка

12:10, 25 січня 2017

Київ. 25 січня. УНІАН. Російська сторона активізувала роботу з приховування своєї присутності на сході України.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України на своїй сторінці у Facebook.

"Обстановка в районі проведення АТО залишається складною. На фоні нарощування т.зв. “правоохоронними органами ДНР” на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей заходів з посилення контррозвідувального режиму, російська сторона активізувала роботу з приховування своєї присутності на сході України. Командуванням російських окупаційних військ здійснюється комплекс заходів, спрямованих на попередження можливого витоку інформації», - йдеться в повідомленні.

За даними розвідки, «з метою недопущення оприлюднення в ЗМІ та поширення інформації щодо реальної кількості втрат особового складу в 7 окремій мотострілецькій бригаді (Брянка) 2 АК (Луганськ) ЗС РФ, співробітниками т.зв. МДБ “ЛНР” вживаються заходи з попередження витоку даної інформації від посадових осіб військових підрозділів». «Особлива увага приділяється порядку організації доставки вбитих та поранених до військових шпиталів та моргів", - сказано у повідомленні.

Крім того, у ГУР Міноборони заявляють про факти дезертирства кадрових російських військових та їхні "хвороби" задля уникнення несення служби у зоні бойових дій на сході України: "Через небажання брати участь у бойових діях особовий склад 9 окремого штурмового полку морської піхоти (Новоазовськ) 1 АК (Донецьк) ЗС РФ імітує погане самопочуття та масово звертається до медичної служби зі скаргами на стан здоров’я. Через високий рівень “захворюваності” боєздатність окремих підрозділів полку знаходиться на низькому рівні. Командування окупантів висловило недовіру до працівників медичної служби та підозру в корупції».