Логвинський очолив підкомітет ПАРЄ з боротьби з тероризмом

11:47, 25 січня 2017

Київ. 25 січня. УНІАН. Представника фракції «Народний фронт» у Верховній Раді Георгія Логвинського обрано головою підкомітету Парламентської асамблеї Ради Європи з питань проблем злочинності та боротьби з тероризмом.

Про це депутат повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«Сьогодні наш черговий бій з пропутінським французьким депутатом Т. Маріані (Тьєрі Маріані – ред.) закінчився перемогою України - одноголосним рішенням мене обрали головою підкомітету ПАРЄ з питань проблем злочинності та боротьби з тероризмом», - написав він.

«Згідно з планом Кремля, саме цей депутат, проти якого в Україні триває кримінальне провадження за порушення наших кордонів, візити до Криму і його лобіювання ідей про те, що Крим - це Росія і санкції пора відмінити, порушник і агент тероризму - повинен був стати головою підкомітету ПАРЄ з боротьби з тероризмом. Ми не могли допустити такий плювок в обличчя України і всієї Асамблеї», - додав Логвинський.

Він зауважив, що під час засідання комітету йому «довелося вступити з Тьєрі Маріані в нерівний бій». «Чому нерівний? Французький депутат у Франції відчував величезну впевненість і підтримку, у тому числі й своїх друзів - кремлівських агентів. Але хороших і правильних людей виявилося більше», - підкреслив Логвинський. Він подякував підкомітету за одноголосне рішення щодо його обрання, а також колегам з Європейської народної партії за номінування його на цю посаду.

«Зараз, коли Європа і світ щодня лицем в лице стикаються з тероризмом, саме цей підкомітет ПАРЄ покликаний зіграти вирішальну роль на міжнародній арені боротьби з тероризмом. Я використовуватиму всі нові можливості для захисту прав людини, боротьби з міжнародною злочинністю і агресією, і як наслідок - швидкого повернення контролю над Кримом і Донбасом!» - заявив новообраний голова підкомітету.

Як повідомляв УНІАН, 23 січня Логвинського було обрано віце-президентом ПАРЄ за квотою України строком на рік.