Начальник київської поліції Крищенко зняв свою кандидатуру з конкурсу на посаду голови НПУ

11:19, 25 січня 2017

Київ. 25 січня. УНІАН. Керівник столичного управління Нацполіції Андрій Крищенко зняв свою кандидатуру з конкурсу на посаду голови Національної поліції України.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«Прийняв рішення зняти свою кандидатуру з конкурсу на посаду голови Національної поліції. Як патріот своєї професії, не можу ставити під сумнів об’єктивність вибору керівника багатотисячного колективу поліції. В першу чергу це пов’язано з трагічними подіями на Київщині», - написав Крищенко. (УНІАН: 4 грудня 2016 року в ході операції із затримання банди в селищі Княжичі Броварського району в перестрілці загинули п'ятеро поліцейських).

Крищенко побажав успіхів колегам у подальших етапах конкурсу на посаду голови Нацполіції.

Як повідомляв УНІАН, конкурс на посаду голови Національної поліції було оголошено після звільнення у листопаді 2016 року тодішнього керівника відомства Хатії Деканоідзе.

13 січня в Нацполіції поінформували, що взяти участь у конкурсі на посаду керівника відомства виявили бажання 64 кандидати. Серед них, зокрема, керівник столичного управління Нацполіції Андрій Крищенко, т.в.о. голови НПУ Вадим Троян, заступник голови - керівника апарату, заступник голови НПУ Костянтин Бушуєв, працівники регіональних управлінь поліції, ряд адвокатів, декілька пенсіонерів і одна домогосподарка.

24 січня розпочалося тестування кандидатів на посаду керівника Нацполіції. Водночас Троян і Крищенко не з'явились на тестування.

Сьогодні Троян заявив про відмову від участі в конкурсі на посаду голови Нацполіції.