ГПУ направила до суду справу директора ДП «Конярство України», затриманого за хабар у 30 тис. дол.

10:40, 25 січня 2017

Київ. 25 січня. УНІАН. Генеральна прокуратура завершила досудове розслідування та направила до суду обвинувальний акт стосовно директора державного підприємства «Конярство України», затриманого на хабарі.

Про це УНІАН повідомили в Управлінні зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генпрокуратури.

«Встановлено, що вищевказаний керівник державного підприємства у вересні 2016 року, діючи з корисливих мотивів, отримав неправомірну вигоду у сумі 30 тис. доларів США від директора однієї із філій державного підприємства за незвільнення останнього з займаної посади», - йдеться в повідомленні.

За даними ГПУ, з метою забезпечення виконання санкції статті ч. 4 ст. 368 КК України щодо конфіскації майна обвинуваченого органом досудового розслідування накладено арешт на житловий будинок, земельну ділянку, які розташовані на території Сумської області, та автомобіль «Хонда Акорд».

Обвинувачуваному було обрано запобіжний захід у вигляді застави в розмірі 4 млн 134 тис. грн, а також відсторонено від посади директора державного підприємства.

Як повідомляв УНІАН, генпрокурор Юрій Луценко 23 вересня заявив про затримання директора ДП "Конярство України" під час одержання хабара.

"Головне слідче управління ГПУ разом з СБУ затримало на гарячому, під час отримання другого траншу 30-тисячного валютного хабара, директора ДП "Конярство України", яке господарює на 45 тис. га державної землі", - зазначав він.

У 2015 році ДП "Конярство України" увійшло до списку підприємств, які підлягають приватизації. Директором компанії на конкурсній основі було призначено Дениса Птушка.