У Малайзії через повені евакуйовано більше 10 тис. осіб

09:08, 25 січня 2017

Київ. 25 січня. УНІАН. Понад 10 тисяч людей евакуйовано в Малайзії через сильні повені, причиною яких стали безперервні зливи, які тривають вже кілька діб.

Найбільш серйозна ситуація складається на сході і північному сході королівства, передає ТАСС.

Як повідомив журналістам керівник Комітету з охорони здоров'я і навколишнього середовища штату Джохор Аюб Рахман, понад 8,2 тис. місцевих жителів були змушені залишити свої домівки у зв'язку з посиленням стихії.

За його словами, були розгорнуті кілька десятків центрів з прийому біженців. Водночас через повені багато доріг блоковано, і рятувальникам поки не вдається дістатися до низки населених пунктів.

На північному сході Малайзії, в штаті Келантан, близько 3,4 тисячі жителів також залишили свої домівки через стихію. Від повеней, відзначає сьогодні газета "Стар", постраждали також штати Селангор, Перак, Малакка, Сабах, Саравак, Паханг і Негрі-Сембілан.

Східні райони Малайзії наприкінці 2014 року пережили найсильніші за півстоліття повені. Тоді стихія забрала життя 10 людей, сотні тисяч змушені були залишити свої оселі, економічний збиток перевищив 800 млн дол.

Джерело: http://tass.ru/proisshestviya/3969263