Сенат затвердив Ніккі Гейлі послом США в ООН

08:27, 25 січня 2017

Київ. 25 січня. УНІАН. Сенат США (верхня палата Конгресу) затвердив кандидатуру колишнього губернатора штату Південна Кароліна Ніккі Гейлі послом США в Організації Об'єднаних Націй.

Як повідомляє CNN, її кандидатура знайшла широку двопартійну підтримку сенаторів.

За неї проголосувало 96 сенаторів, проти було 4.

Гейлі стала четвертим представником команди президента Дональда Трампа, яку було затверджено в умовах протистояння республіканців та демократів через темпи затвердження номінантів Трампа. Зокрема, республіканці скаржаться, що демократи навмисно уповільнюють подальше схвалення кандидатур Трампа на найвищі урядові посади. Вони стверджують, що у 2009 році більше взаємодіяли з президентом Бараком Обамою, коли було затверджено сімох членів уряду у день його інавгурації.

Джерело: http://edition.cnn.com/2017/01/24/politics/nikki-haley-confirmation-vote-un-ambassador/

Як повідомляв УНІАН, Гейлі під час слухань у комітеті Сенату із закордонних справ з приводу затвердження її кандидатури заявила, що США не можуть довіряти Росії та не можуть погодитися з анексією Криму. Також вона заявляла, що запроваджені санкції проти Російської Федерації через анексію Криму та вторгнення на Донбас повинні залишатися чинними доти, доки Росія не змінить свою поведінку.

Раніше посаду постійного представника США в ООН обіймала Саманта Пауер.