Українці найчастіше їздять до Польщі, Росії та Угорщини - Держприкордонслужба

21:02, 24 січня 2017

Київ. 24 січня. УНІАН. У Державній прикордонній службі України назвали трійку країн, до яких найчастіше виїжджають українці: Польща, Росія та Угорщина.

Про це повідомив привів помічник голови ДПСУ Олег Слободян в ефірі «112 Україна».

«Ми ведемо статистику українців, які виїжджають за кордон. У той же час протягом багатьох років ми не запитуємо мету поїздки, тому ми не можемо сказати, яка кількість наших співвітчизників виїхали з метою міграції», - сказав Слободян.

За його словами, у минулому році близько 25 мільйонів українців перетнули кордон на в'їзд, і «приблизно ця ж кількість, умовно кажучи, повернулася в Україну».

«Можна сказати, що динаміка стабільна, як і трійка лідерів-країн, куди більше їдуть українці. Це Польща - близько 10 млн наших співвітчизників. На другому місці Російська Федерація - близько 5 млн. І на третьому місці Угорщина - близько 3 млн наших співвітчизників. Ці ж країни лідирували і протягом попередніх років», - зауважив Слободян.

Джерело: http://ua.112.ua/suspilstvo/u-derzhprykordonsluzhbi-rozpovily-do-iakykh-krain-naichastishe-izdiat-ukraintsi-367353.html