Комітет Сенату схвалив кандидатуру Ніккі Гейлі на посаду посла США в ООН - ЗМІ

20:39, 24 січня 2017

Київ. 24 січня. УНІАН. Комітет Сенату США (верхня палата Конгресу) із закордонних справ схвалив кандидатуру колишнього губернатора штату Південна Кароліна Ніккі Гейлі на посаду посла США в Організації Об'єднаних Націй.

Як повідомляє Reuters, голосування відбувалося кожним сенатором окремо в усній формі.

45-річну Гейлі профільний комітет Сенату схвалив переважною більшістю голосів, але двоє сенаторів від Демократичної партії проголосували проти неї, посилаючись на відсутність досвіду у закордонній політиці та міжнародних відносинах.

Як очікується, затвердження кандидатури номінанта президента Дональда Трампа повним складом Сенату не повинно викликати проблем. Сенат у повному складі може затвердити Гейлі послом США в ООН пізніше у вівторок.

Джерело: http://www.reuters.com/article/us-usa-congress-haley-idUSKBN1582ER?il=0

Як повідомляв УНІАН, Гейлі під час слухань у комітеті щодо затвердження їі кандидатури заявила, що США не можуть довіряти Росії та не можуть погодитися з анексією Криму. Також вона заявляла, що запроваджені санкції проти Російської Федерації через незаконну анексію Криму та вторгнення на Донбас повинні залишатися чинними до того часу, поки Росія не змінить свою поведінку.