Суд відмовив в задоволенні касаційної скарги ТОВ «Голден Хаус», чим підтримав збереження стадіону «Старт»

19:32, 24 січня 2017

Київ. 24 січня. УНІАН. Сьогодні, 24 січня 2017 року, Вищий господарський суд України своїм рішенням відмовив в задоволенні касаційної скарги ТОВ «Голден Хаус» і, таким чином, підтримав збереження стадіону «Старт» у Києві.

Про це повідомили в прес-службі Шевченківської райдержадміністрації столиці.

Зазначається, що судова колегія визнала законність акту перевірки стану майна стадіону Фондом держмайна України, відповідно до якого ТОВ «Голден Хауз» не виконало взятих на себе зобов’язань.

«Після 15 хвилин обговорення в нарадчій кімнаті, суддівська колегія під головуванням судді Корнілової Ж.О. оголосила рішення про відмову в задоволенні касаційної скарги ТОВ «Голден Хаус» до регіонального відділення Фонду держмайна України. Це засвідчило про недотримання компанією-забудовником умов договору щодо майна спорткомплексу», - йдеться у повідомленні.

Голова Шевченківського району Олег Гаряга виловив переконання, що це рішення суду є вирішальним.

«Хоча це не останній суд», – додав він.

«У господарському суді на нас ще чекає остаточна баталія між ФДМ та ТОВ "Голден хаус" щодо розірвання договору між ними і повернення майнового комплексу стадіону «Старт» у державну власність», - зауважив чиновник

За його словами, судове засідання щодо стадіону «Старт» відбудеться найближчим часом.

Як відомо, у 2010 році Київрада ухвалила скандальне рішення про передачу землі під стадіоном «Старт» для будівництва житлово-офісного комплексу. 4 березня 2015 року Київрада VII скликання скасувала це рішення та договір оренди. Однак у вересні Окружний адміністративний суд Києва задовольнив клопотання ТОВ «Голден Хаус» та визнав останнє рішення Київради незаконним.

Столична влада подала апеляційну скаргу до Київського апеляційного адміністративного суду. Він своєю постановою від 17 грудня 2015 року задовольнив позов влади столиці та повернув землі стадіону «Старт» громаді міста, на що було подано касаційну скаргу ТОВ «Голден Хаус».

25 березня 2016 року прес-служба Фонду державного майна України з посиланням на рішення суду від 17 березня повідомила, що Господарський суд Києва задовольнив позовну вимогу столичного Регіонального відділення Фонду і розірвав договір купівлі-продажу спортивного комплексу «Стадіон «Старт» через невиконання його покупцем - компанією «Голден Хаус» - інвестиційних зобов'язань.

Судова тяганина триває.