ПРООН запускає першу в Україні Академію краудфандингу для підприємців, які постраждали внаслідок конфлікту на Донбасі

19:17, 24 січня 2017

Київ. 24 січня. УНІАН. 4 лютого в Києві за підтримки Програми розвитку ООН в Україні стартує перша Академія краудфандингу для підприємців, які постраждали внаслідок конфлікту на Донбасі.

Як повідомили УНІАН у прес-центрі Програми розвитку ООН в Україні, студентами Академії стали підприємці, які вже є отримувачами грантів або брали участь у конкурсі бізнес-грантів ПРООН.

Всі вони – переселенці або місцеві мешканці Донецької і Луганської областей, чий бізнес постраждав внаслідок конфлікту. Експерти з краудфандингу відібрали 15 найцікавіших та соціально значущих проектів, запропонованих учасниками.

Протягом лютого в Академії краудфандингу українські підприємці дізнаються, що потрібно для запуску успішної краудфандингової кампанії, як створити концепцію та бізнес-план для її проведення. У березні вони вже запустять власні бізнеси на онлайн-платформі «Спільнокошт». Таким чином учасники планують залучити на реалізацію запропонованих ідей від 10 тис. до 75 тис. грн інвестицій.

Ініціатива реалізується Програмою відновлення і налагодження миру ПРООН завдяки фінансової підтримки Посольства Великої Британії в Україні.