До будівництва Великої кільцевої дороги Києва має намір долучитись китайська компанія - КМДА

18:34, 24 січня 2017

Київ. 24 січня. УНІАН. Китайська компанія China Road and Bridge Corporation (CRBC) готова долучитись до будівництва «під ключ» Великої кільцевої дороги Києва, магістралі «Нивки-Бровари» та столичної розв’язки біля станції метро «Шулявська».

Про це повідомив заступник голови КМДА Ілля Сагайдак, інформує прес-служба Київської міської держадміністрації.

«Минулого тижня в столиці група фахівців із Китаю працювала над проектами, які були запропоновані у меморандумі про співробітництво з China Road and Bridge Corporation. За цей час ми побачили високий професіоналізм фахівців компанії, які демонстрували нові ідеї розвитку транспортної інфраструктури та одразу ж переходили до розрахунків», – сказав Сагайдак.

За його словами, відтак, місту було запропоновано за кошти китайської компанії провести техніко-економічне обгрунтування кожного проекту, в результаті якого одна з найбільших будівельних компаній у світі запропонує ці проекти реалізувати в найкоротші терміни, залучивши вигідне фінансування з Китаю. Велика група інженерів, проектантів і багатьох інших фахівців в середині лютого планує приїхати до Києва, щоб розпочати роботу над проектами та зробити пропозиції місту.

«Компанія з Китаю вразила ще й тим, що одразу після підписання меморандуму приступила до роботи, і ми вже побачили перші результати. Загалом, вони планують розбудувати столичну транспортну інфраструктуру на 1,5 мільярдів доларів», – зазначив Сагайдак.