Президент вшанував пам’ять фінів, які віддали життя за незалежність Фінляндії

18:33, 24 січня 2017

Київ. 24 січня. УНІАН. Президент Петро Порошенко вшанував пам’ять загиблих фінів, які боролися за незалежність Фінляндії.

Як повідомила прес-служба глави держави, Порошенко поклав вінки до Хреста героїв та могили маршала Карла Густава Маннергейма на цвинтарі Хієтаніємі.

"За традицією саме тут керівництво Фінляндії під час державних та військових свят, а також іноземні гості високого рівня під час візитів, вшановують пам'ять полеглих героїв", - йдеться в повідомленні.

До складу цвинтаря Хієтаніємі у Гельсінкі входить великий військовий цвинтар із секцією могил солдатів, що загинули в Зимовій війні (радянсько-фінська війна 1939-1940 рр.) та Другій світовій війні. У центрі військового цвинтаря знаходяться пам’ятник Невідомому солдату і могила маршала Карла Маннергейма.

Пам’ятник Невідомому солдату Хрест героїв – бронзовий хрест, могила-пам'ятник маршала Карла Маннергейма та меморіальна стіна пам’яті загиблих солдатів були встановлені поруч з цвинтарем героїв війни і урочисто відкриті у 1954 році.