У Київраді підготовлено проект рішення щодо перейменування низки столичних вулиць

18:28, 24 січня 2017

Київ. 24 січня. УНІАН. У Київраді на розгляді постійних комісій перебуває проект рішення щодо перейменування 12 вулиць, двох бульварів – Дружби Народів на бульвар Миколи Міхновського у Печерському районі та Михайла Кольцова — на бульвар Миколи Руденка у Святошинському районі, а також проспекта Героїв Сталінграда на просп. Володимира Івасюка в Оболонському районі.

Як інформує прес-служба Київради, сьогодні відповідний проект рішення “Про перейменування проспекту, бульварів, вулиць, провулків, уточнення назв та повернення історичної назви у місті Києві” був погоджений, зокрема, на засіданні постійної комісії Київ ради з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв'язків.

Згідно з документом, передбачається перейменування вулиць та провулків: вул. Гайдара — на вул. Сім'ї Прахових (Голосіївський р-н); вул. Генерала Наумова — на вул. Людмили Фої (Святошинський р-н); вул. Маршала Тимошенка — на вул. Миколи Кагарлицького (Оболонський р-н); вул. Московська — на вул. Дмитра Годзенка (Печерський р-н); вул. Новоросійська — на вул. Опришківська (Дніпровський р-н); вул. Олександра Горовиця — на вул. Василя Барки (Солом'янський р-н); вул. Петровського — на вул. Василя Щавінського (Деснянський р-н); вул. Пугачова — на вул. Академіка Ромоданова (Шевченківський р-н); вул.Семашка — на вул. Миколи Павлушкова (Святошинський р-н); вул. Тропініна — на вул. Якубенківська (Шевченківський р-н); пров. Делегатський — на пров. Федорівський (Шевченківський р-н); пров. Михайла Реута — на пров. Памви Беринди (Печерський р-н).

Також пров. Ладо Кецховелі у Подільському районі пропонується повернути історичну назву — пров. Воздвиженський.

Проектом, крім того, уточнюються назви двох вулиць та провулку: вул. Алма-Атинська — вул. Алматинська (Дніпровський р-н); вул. Кустанайська — вул. Костанайська (Голосіївський р-н); пров. Кустанайський — пров. Костанайський (Голосіївський р-н).

Відповідні перейменування ще має затвердити Київрада на пленарному засіданні.