Діаспора по всьому світу стала потужним фактором впливу на рішення урядів і президентів країн у питанні підтримки України – Порошенко

18:09, 24 січня 2017

Київ. 24 січня. УНІАН. Діаспора по всьому світу стала потужним фактором впливу на рішення урядів і президентів країн у питанні підтримки України.

Про це президент України Петро Порошенко заявив у Фінляндії під час зустрічі представниками місцевої української громади, повідомили УНІАН у прес-службі глави держави.

Президент наголосив, що нині Фінляндія надає безпрецедентну підтримку Україні за багатьма напрямками: і в питанні санкцій проти агресора – Росії, і в питані надання українцям безвізового режиму, і щодо ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом.

«Це є дуже потужний формат підтримки українців», - сказав він та додав, що президент Фінляндії захищає позиції України, й Україна дуже вдячна йому таку солідарність.

Глава держави зазначив, що Фінляндія допомагає реабілітувати героїв-воїнів, які захищають Україну.

За його словами, все це вдалося завдяки і значним зусиллям української діаспори.

«Без вас не було б таких відносин України з Фінляндією», - сказав Порошенко і підкреслив, що діаспора по всьому світу стала потужним фактором впливу на рішення урядів і президентів країн – міжнародних партнерів України.

«Саме це цементує нашу світову солідарність і солідарність глобальної коаліції світу на підтримку України в ці важкі часи», - підкреслив Порошенко.

Глава держави висловив впевненість, що Україна переможе політико-дипломатичним шляхом. Він повідомив, що Україна подала позови до Міжнародного суду ООН проти Росії щодо фінансування тероризму та порушення прав людини в Криму.

Також Порошенко поклав квіти до будинку першої дипломатичної місії України у Фінляндії в 1918-1921 роках.