Профільна комісія Київради погодила виділення 1,23 га в центрі Києва для створення музею Майдану

16:39, 24 січня 2017

Київ. 24 січня. УНІАН. Постійна комісія Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування погодила проект рішення про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Національному меморіальному комплексу героїв Небесної сотні — музею Революції гідності.

Про це повідомляє прес-служба Київради, посилаючись на рішення комісії, прийняте на сьогоднішньому засіданні.

Тепер відповідний проект рішення мають розглянути на пленарному засіданні Київради.

В проекті рішення йдеться про надання дозволу на розробку проекту землеустрою для музею Революції гідності на Алеї героїв Небесної сотні, 3 у Печерському районі орієнтовною площею 1,23 га. На цій земельній ділянці передбачається будівництво, експлуатація та обслуговування меморіально-музейного комплексу.

За словами заступника міського голови — секретаря Київради Володимира Прокопіва, зусиллями волонтерів та Інституту національної пам’яті зібрано майже 2 тис. артефактів, які потребують певних умов для збереження, реставрації й експонування. Наразі вони тимчасово зберігаються в непристосованих умовах у музеї Івана Гончара та музеї історії України у Другій світовій війні. Але музеям бракує площ навіть для своїх збірок.

Як повідомляв УНІАН, сьогодні музейники закликали владу якнайшвидше вирішити питання зі створення меморіального комплексу героїв Небесної сотні – музею Революції гідності (музею Майдану).