МЗС рекомендує українцям виявляти підвищену пильність під час поїздок до Кот-д'Івуару

16:35, 24 січня 2017

Київ. 24 січня. УНІАН. Міністерство закордонних справ України рекомендує українцям виявляти підвищену пильність під час поїздок до Кот-д'Івуару.

Про це йдеться у повідомленні Департаменту консульської служби МЗС.

«У зв’язку з загостренням безпекової ситуації у північній частині Республіки Кот-д'Івуару МЗС рекомендує громадянам України, які планують здійснити поїздки до цієї країни або вже перебувають на її території, виявляти підвищену пильність та обережність під час поїздок за межі міста Абіджан», - зазначається в повідомленні.

МЗС рекомендує уникати місць масового скупчення людей, не брати участі в акціях протесту та демонстраціях, обмежити пересування вночі і використання місцевого громадського автотранспорту, стежити за місцевими новинами, неухильно виконувати усі вимоги представників правоохоронних органів.

У випадках потрапляння у надзвичайні ситуації на території Кот-дʼІвуару, українцям треба невідкладно звертатися до Почесного консульства України в Кот-дʼІвуарі за номером телефону: +(255)22483700, адреса електронної пошти: consulathonoraireukraineci@hotmail.fr, до Посольства України в Республіці Сенегал за номером телефону: +(221)774745563, адреси електронної пошти: ukrconsuldakar@gmail.com, emb_sn@mfa.gov.ua або на цілодобову «гарячу лінію» МЗС України: +38 044 238 1657, електронна пошта: cons_or@mfa.gov.ua.