Прем’єр-міністр Фінляндії підтримує надання Євросоюзом безвізового режиму для України

16:32, 24 січня 2017

Київ. 24 січня. УНІАН. Прем’єр-міністр Фінляндії Юха Сіпіля підтвердив повну підтримку надання українцям безвізового режиму з Європейським Союзом.

Як повідомила прес-служба глави української держави, про це політик сказав під час переговорів з президентом України Петром Порошенком в рамках його офіційного візиту до Фінляндської Республіки.

Співрозмовники обговорили перспективи подальшої діяльності міжурядової українсько-фінляндської комісії з питань торгівлі та економічного співробітництва.

Порошенко подякував прем’єр-міністру за вагомий внесок Фінляндії в прогрес українських реформ і запросив фінляндські компанії взяти участь у приватизації в Україні.

Крім того, сторони обговорили ситуацію на Донбасі, імплементацію Мінських домовленостей, а також питання деокупації Криму. Прем’єр-міністр Фінляндії підтвердив принципову позицію щодо збереження санкцій проти Росії до повного відновлення суверенітету та територіальної цілісності України, включно з Кримом.

Глава держави також подякував за надзвичайно важливу для України підтримку з боку уряду Фінляндії в подоланні наслідків російської агресії в Україні.