Єврокомісар Ган очікує ратифікації Нідерландами Угоди про асоціацію України з ЄС у першій половині цього року

15:58, 24 січня 2017

Страсбург. 24 січня. УНІАН. Європейський комісар із питань переговорів щодо розширення та Європейської політики сусідства Йоганнес Ган прогнозує, що Нідерланди ратифікують Угоду про асоціацію Україна – ЄС у першій половині цього року.

Про це він сказав у вівторок у Страсбурзі, відповідаючи на запитання УНІАН.

«Я очікую, що Нідерланди підпишуть Угоду про асоціацію, і що необхідне рішення буде в першій половині цього року», – переконаний єврокомісар.

Говорячи про можливість ухвалення в ЄС рішення щодо надання Україні безвізового режиму, Ган наголосив, що вважає термін у два-три місяці реалістичною оцінкою. «Це ані песимістична, ані оптимістична, але реалістична оцінка», – переконаний він.

Виступаючи у вівторок на зимовій сесії Парламентської асамблеї Ради Європи, Ган сказав наступне: «Я впевнений, що в наступні 2–3 місяця рішення буде для обох країн (України та Грузії)».

На його думку, ухвалення цього рішення вже є обов’язком ЄС та виконанням своєї обіцянки. Єврокомісар нагадав, що обидві країни виконали необхідні умови. «Це зобов’язує країни ЄС та Європейський парламент виконати свої обіцянки», – наголосив Ган.