"Київводоканал" розпочав перевірки водокористування у квартирах багатоповерхових будинків

13:42, 24 січня 2017

Київ. 24 січня. УНІАН. Співробітники компанії "Київводоканал" розпочали перевірки приладів обліку та обсягів використаної холодної води у квартирах багатоповерхових будинків.

Як повідомляється на сайті компанії, цього четверга, 26 січня, співробітники "Київводоканалу" здійснюватимуть контрольні зняття показів та за необхідності опломбовуватимуть квартирні прилади обліку у будинках на вул. М. Якубовського, 9 у Голосіївському районі.

«Звертаємо увагу, наші фахівці завжди мають при собі відповідне посвідчення та фіксують усі дії технічними актами. Крім того, у перспективі всі співробітники будуть забезпечені ще й спецодягом», - зазначається в повідомленні.

У "Київводоканалі" також зазначили, що 21 січня інспектори працювали у 32 столичних будинках. Всього здійснено 1 тис. 195 контрольних зняттів показів. 160 квартирних приладів обліку одразу опломбували та зафіксували обсяги використаної холодної води. Ще 103 лічильники внесли у реєстр як такі, що потребують повірки.

Крім того, 176 найбільших боржників отримали попередження про наслідки несплати заборгованості, а 181 мешканець – підписаний примірник договору.

В повідомленні зазначається, що такі заходи "Київводоканал" проводитиме регулярно. "У разі відмови у допуску до приладів обліку, ненадання інформації працівникам "Київводоканалу" чи ухилення від належної повірки лічильників підприємство буде змушене переводити споживачів на загальні розрахунки", - наголошують у компанії.

Також увагу приділятиметься квартирам без облікових засобів, яким через відсутність відомостей нарахування здійснюються відповідно до кількості зареєстрованих у помешканні людей.