Мін’юст оголосив повторний конкурс на заміщення посади директора департаменту з питань люстрації

13:29, 24 січня 2017

Київ. 24 січня. УНІАН. Міністерство юстиції України оголосило проведення повторного конкурсу на заміщення вакантної посади директора департаменту з питань люстрації.

Як повідомляє прес-служба відомства, відповідне рішення було прийняте членами конкурсної комісії за підсумками проведеного 17-20 січня відбору, під час якого жодний з кандидатів не був визнаний переможцем конкурсу.

Міністерство юстиції запрошує представників громадських організацій та ЗМІ приєднатися спостерігачами до процесу відбору для якомога ширшого висвітлення та забезпечення відкритості та прозорості конкурсу.

«Конкурс пройде з 1 до 3 березня цього року. Відбір буде проведено за принципами повної відкритості. Участь у конкурсному відборі можуть взяти всі, хто відповідатиме кваліфікаційним вимогам», - зазначається в повідомленні.

Як повідомляв УНІАН, перший конкурс на посаду директора департаменту з питань люстрації Мін’юст оголосив 6 грудня 2016 року. Прийом документів на конкурс завершився 5 січня 2017 року, конкурс відбувався у три етапи: письмове тестування, практичне завдання та співбесіда.

Згідно з опублікованим списком кандидатів, на посаду керівника департаменту з питань люстрації претендували 10 осіб. Серед них був головний спеціаліст відділу інформаційно-аналітичної роботи та взаємодії з громадськими інститутами департаменту з питань люстрації Міністерства юстиції, прокурор прокуратури Московського району Харкова, старший слідчий з особливо важливих справ відділу фінансових розслідувань ГУДФС у Київській області та інші.