Суд за обвинуваченням екс-судді Кицюка в ухваленні неправосудних рішень проти "автомайданівців" перенесено на 16 лютого

12:55, 24 січня 2017

Київ. 24 січня. УНІАН. Судове засідання Шевченківського районного суду Києва в справі екс-судді Печерського райсуду Віктора Кицюка в чергове перенесено, на цей раз – через неявку його захисника.

Як передає кореспондент УНІАН, підготовче судове засідання в справі Кицюка, який обвинувачується в ухваленні завідомо неправосудних рішень щодо притягнення до адміністративної відповідальності водіїв за поїздку до "Межигір’я" 29 грудня 2013 року, перенесено на 11.00 16 лютого у зв’язку з тим, що в суд не прийшов захисник обвинувачуваного.

Прокурор у справі Олександр Божко наполягав на тому, щоби суд спочатку заслухав його клопотання, а згодом вирішив питання щодо перенесення судового засідання. Однак суддя Лінник наполіг на своєму й засідання було перенесено.

Слід додати, що підготовче засідання в справі Кицюка не може розпочатися вже понад рік.

Крім того, слід також нагадати, що відвід судді Ліннику раніше заявляли адвокати потерпілих через те, що він також причетний до переслідування учасників Революції Гідності", однак цей відвід не було задоволено.

Прокурор Божко не сказав, з якого питання він мав намір подати сьогодні клопотання, однак, швидше за все, мова йде також про відвід Лінника з тих самих мотивів, з яких йому раніше заявляли відвід адвокати потерпілих.

Як повідомляв УНІАН, учора на невизначений термін через хворобу судді Лідії Щебуняєвої було перенесено судове засідання Шевченківського райсуду з розгляду обвинувального акту щодо 19 колишніх співробітників Державтоінспекції, яким інкримінується складання неправдивих документів щодо учасників руху «Автомайдан».

Потерпілими в цій справі є понад 40 водіїв, щодо яких обвинувачені фальсифікували рапорти та складали фальшиві протоколи, на підставі яких судді приймали рішення з тимчасового позбавлення права керування автомобілем.