Біля Кабміну відбувається акція власників автомобілів з іноземною реєстрацією

12:48, 24 січня 2017

Київ. 24 січня. УНІАН. Біля будівлі Кабінету міністрів України відбувається акція власників автомобілів з іноземною реєстрацією, які вимагають ухвалити законодавчі зміни щодо врегулювання тимчасового ввезення таких авто.

Як передає кореспондент УНІАН, в акції беруть участь близько 50 осіб.

Водії та їхні автомобілі знаходяться на площі перед будівлею. Акція проходить спокійно. Рух вулицею Грушевського відбувається у звичайному режимі.

Учасники акції спробували привернути до себе увагу також тим, що всі одночасно включали звукові сигнали на своїх авто.

Як повідомляв УНІАН, на в’їздах до Києва близько 200 осіб беруть участь в акції щодо врегулювання транзиту автомобілів з іноземною реєстрацією, рух транспорту ускладнено.

За даними поліції, близько 200 осіб і кілька десятків автомобілів знаходяться на в'їздах до столиці по Бориспільському шосе, Броварському проспекту, Житомирській, Варшавській і Одеській трасах. На деяких пунктах мітингувальники підпалили на узбіччях шини та розклали багаття.

Учасники акції вимагають ухвалити зміни до Митного кодексу про врегулювання транзиту, тимчасового ввезення транспортних засобів особистого користування, якими передбачено пом'якшення умов пересування на автомобілях з іноземною реєстрацією.