Україна готова приєднатися до роботи Європейського Центру з протидії гібридним загрозам в Гельсінкі – Порошенко

12:29, 24 січня 2017

Київ. 24 січня. УНІАН. Україна готова приєднатися до роботи Європейського Центру з протидії гібридним загрозам в Гельсінкі.

Як передає кореспондент УНІАН, про це президент України Петро Порошенко повідомив на спільній прес-конференції з президентом Фінляндської Республіки Саулі Нііністьо сьогодні в Гельсінкі.

«Ви (президенте Фінляндії) краще за всіх розумієте Україну, і надзвичайно важливим таке розуміння є сьогодні в умовах триваючої гібридної війни Росії проти України. Я хотів би подякувати особисто Вам, пане президенте, за абсолютно чітку та тверду позицію підтримки суверенітету, територіальної цілісності та незалежності нашої держави», - сказав Порошенко.

«Ми обговорили низку інших питань, і я особисто висловив повну підтримку президенту Нііністьо та готовність доєднатися до діяльності Центру протидії гібридним загрозам в Гельсінкі. Кожного дня, долаючи гібридну загрозу, Україна, на жаль, отримує чи не найкращий досвід у світі, і це може бути корисно нашим європейським партнерам», - додав він.

Як повідомляв УНІАН, кілька країн НАТО і ЄС цього року планують створити в Гельсінкі Європейський Центр з протидії гібридним загрозам.