На в’їздах до Києва в акції щодо врегулювання транзиту авто з іноземною реєстрацією беруть участь близько 200 осіб - поліція

11:39, 24 січня 2017

Київ. 24 січня. УНІАН. На в’їздах до Києва близько 200 осіб беруть участь в акції щодо врегулювання транзиту автомобілів з іноземною реєстрацією, рух транспорту ускладнено.

Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Києва.

У повідомленні сказано, що «близько 200 осіб і кілька десятків автомобілів знаходяться на в'їздах до столиці по Бориспільському шосе, Броварському проспекту, Житомирській, Варшавській і Одеській трасах. На деяких пунктах мітингувальники підпалили на узбіччях шини та розклали багаття».

В поліції зазначили, що «таким чином власники автомобілів із закордонною реєстрацією хочуть привернути увагу до теми розмитнення транспортних засобів, які придбані за кордоном».

«Машини припарковані у крайній правій смузі у напрямку столиці, тож у зв’язку з цим рух транспорту дещо ускладнений», - додається у повідомленні.

На контрольно-пропускних пунктах чергують патрульні поліцейські, працівники районних управлінь поліції та батальйону супроводження.

У поліції повідомляють, що грубих порушень правопорядку не зафіксовано.

Своєю чергою, як повідомляє ДСНС, через блокування в’їздів до столиці частково обмежено рух у напрямку доріг М 01 Київ-Чернігів, М 03 Київ-Харків, М 05 Київ-Одеса, М 06 Київ-Чоп, М 07 Київ – Ковель.

Як повідомляв УНІАН, учасники акції вимагають ухвалити зміни до Митного кодексу, якими передбачено пом'якшення умов пересування на автомобілях з іноземною реєстрацією.