На кордоні з Росією в поїзді виявлено 6 кілограмів наркотичної речовини – ДПСУ

10:33, 24 січня 2017

Київ. 24 січня. УНІАН. Сьогодні у поїзді в залізничному пункті пропуску «Зернове», що на українсько-російському кордоні, прикордонники Сумського загону виявили пакунки з 6 кг рослинної речовини наркотичної дії.

Як повідомляє Державна прикордонна служба України, під час перевірки поїзда «Миколаїв-Москва» на робочий тамбур спрацював задіяний до перевірки службовий собака.

У результаті подальшого огляду прикордонний наряд у шахті повітропроводу виявив 10 пакунків рослинної речовини загальною вагою приблизно 6 кілограмів.

«Наразі до Середино-Будського відділення поліції направлене повідомлення про протиправне діяння, що містить ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ст. 305 (контрабанда наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів чи прекурсорів або фальсифікованих лікарських засобів) Кримінального кодексу України», - йдеться в повідомленні.

У ДПСУ також зазначили, що з початку року прикордонники Східного регіонального управління загалом виявили майже 23 кілограми наркотичних речовин.