Прем'єр Британії Мей 27 січня відвідає США для зустрічі з Трампом

21:44, 23 січня 2017

Київ. 23 січня. УНІАН. Президент Сполучених Штатів Дональд Трамп 27 січня прийматиме з візитом прем'єр-міністра Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії Терезу Мей.

Про це повідомив прес-секретар Білого Дому Шон Спайсер на першому повноцінному брифінгу для представників ЗМІ, трансляція якого відбувалася на телеканалі CBS News.

Як зазначив речник Білого Дому, зараз ведеться підготовка до першої зустрічі Трампа та Мей. Спайсер не став відповідати, чи збирається Трамп впродовж поточного року у відповідь здійснити державний візит до Британії.

"Ми радіємо, що прем'єр-міністр Мей прибуває у п'ятницю. Ми очікуємо цього з нетерпінням. Я впевнений, що дискусія стосуватиметься торгівлі", - сказав Спайсер.

За його словами, поки що немає планів для проведення спільної прес-конференції Трампа з Мей, але робота з командою голови британського уряду щодо програми візиту продовжуватиметься.

Речник наголосив, що Трамп отримав дзвінки від понад 80 іноземних лідерів, які привітали нового президента з перемогою на виборах.