Дезертира за незаконне придбання та зберігання арсеналу зброї та боєприпасів засуджено до 5 років в'язниці

21:36, 23 січня 2017

Одеса. 23 січня. УНІАН. В Одесі засуджено до 5 років позбавлення волі дезертира, який незаконно придбав та зберігав арсенал зброї та боєприпасів.

Як повідомили УНІАН у прокуратурі Одеської області, прокуратура області підтримувала державне обвинувачення у кримінальному провадженні, за результатами розгляду якого колишній військовослужбовець минулого тижня засуджений до 5 років і 6 місяців позбавлення волі.

Під час слідства з'ясувалося, що військовослужбовець без поважних причин не з'явився на службу з відпустки у розташування військової частини, яка знаходилася в зоні проведення антитерористичної операції на території Донецької області.

У грудні 2014 року цей чоловік незаконно придбав цілий арсенал вогнепальної зброї і боєприпасів. Зокрема, 2 пістолети, карабін конструкції Симонова, понад 6 тис. патронів різного калібру, зокрема 440 - бронебійно-запальних, 16 реактивних протитанкових гранат, корпусу і запали. Все це він зберігав у себе вдома і в нежитлових приміщеннях в Одесі.

«32-річного чоловіка визнано винним у незаконному поводженні зі зброєю і бойовими припасами, а також у самовільному залишенні військової частини (ч. 1 ст. 263 КК, ст. 407 КК України)», - зазначили у відомстві.