Порошенко відзначає солідарність Естонії з Україною в європейських інституціях та сподівається на подальший розвиток міжпарламентських контактів

17:31, 23 січня 2017

Київ. 23 січня. УНІАН. Президент Петро Порошенко відзначив міцну солідарність з Україною депутатів естонського парламенту в різних європейських міжпарламентських інституціях та висловив сподівання на подальший розвиток двосторонніх міжпарламентських контактів.

Як повідомила прес-служба глави держави, про це він сказав під час зустрічі зі спікером Рійгікогу (парламенту) Естонської Республіки Ейкі Нестором.

Глава держави подякував за активну позицію парламенту Естонії щодо підтримки суверенітету й територіальної цілісності України та засудження агресії Росії, незаконної російської окупації Криму.

Окремо Порошенко подякував Нестору за його особисту послідовну й активну позицію підтримки України.

Також глава держави підкреслив надзвичайну важливість якнайшвидшого запровадження Європейським Союзом безвізового режиму для громадян України та подякував естонській стороні за чітку позицію в цьому питанні.

Президент також поінформував спікера естонського парламенту про хід реформ в Україні. Він відзначив, що наша держава дуже зацікавлена у використанні успішного досвіду Естонії у впровадженні внутрішніх трансформацій відповідно до кращих європейських стандартів.

Співрозмовники також скоординували позиції щодо головування Естонії в ЄС у другій половині 2017 року.