Порошенко закликає естонський бізнес взяти участь у приватизації в Україні

17:09, 23 січня 2017

Київ. 23 січня. УНІАН. Президент Петро Порошенко закликає естонський бізнес взяти участь у процесі приватизації в Україні.

Про це він сказав під час переговорів з прем’єр-міністром Естонії Юрі Ратасом в рамках офіційного візиту до Естонської Республіки, повідомили УНІАН у прес-службі глави держави.

«Під час зустрічі відзначалась наявність значних можливостей для збільшення обсягів естонських інвестицій в Україну», - йдеться в повідомленні.

За словами Порошенка, Естонія є дуже перспективним економічним партнером України. Одним з пріоритетних завдань було названо розширення двостороннього торговельно-економічного співробітництва, в тому числі за рахунок використання можливостей, які надає зона вільної торгівлі між Україною та ЄС.

Співрозмовники домовились активізувати економічну співпрацю, а також інтенсифікувати діяльність Міжурядової українсько-естонської комісії з питань торгівельного, економічного та науково-технічного співробітництва і забезпечити проведення її чергового засідання у найближчі місяці.

Також співрозмовники домовились пожвавити співпрацю в галузі електронного урядування та кібербезпеки.

Крім того, глава держави висловив вдячність прем’єр-міністру Естонії за тверду політичну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України, європейської та євроатлантичної інтеграції нашої держави.

Президент окремо подякував естонській стороні за допомогу у впроваджені реформ в Україні.

Також Порошенко висловив сподівання на подальшу активну співпрацю з Естонією у питаннях імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС та подякував за підтримку позиції України щодо необхідності якнайшвидшого набуття нею чинності.