Суд у Москві 25 січня розгляне питання про продовження терміну арешту українського журналіста Сущенка

16:49, 23 січня 2017

Москва. 23 січня. УНІАН. Лефортовський районний суд Москви 25 січня розгляне питання про продовження терміну арешту українського журналіста Романа Сущенка.

Про це УНІАН повідомив його адвокат Марк Фейгін.

«Суд щодо продовження терміну тримання під вартою українського журналіста Романа Сущенка відбудеться 25 січня о 14.00 у Лефортовському районному суді. Я наполягатиму на зміні запобіжного заходу з тримання під вартою на домашній арешт», - сказав він.

За словами Фейгіна, саме судове засідання проходитиме у закритому режимі, але на оголошенні вердикту суду можна буде присутнім у залі.

Як повідомляв УНІАН, ФСБ РФ затримала Сущенка 30 вересня у Москві, назвавши його співробітником української розвідки, який нібито "цілеспрямовано збирав відомості про діяльність збройних сил і військ національної гвардії Російської Федерації, які є державною таємницею". Кримінальну справу було порушено за статтею "шпигунство".

Лефортовський суд Москви тоді прийняв рішення заарештувати журналіста до 30 листопада. 28 листопада суд продовжив термін арешту Сущенка до 30 січня 2017 року.