Київ цьогоріч передбачив на ремонт ліфтів 90 млн грн, наразі визначаються адреси для першочергових робіт – КМДА

16:40, 23 січня 2017

Київ. 23 січня. УНІАН. На ремонт та модернізацію ліфтів Київ заклав у міському бюджеті на цей рік 90 млн грн, перелік адрес для першочергового проведення відповідних робіт наразі ще формують.

Про це повідомляє прес-служба Київської міської держадміністрації з посиланням на керівника апарату КМДА Володимира Бондаренка.

Він підкреслив, що до річної програми з ремонту, заміни та модернізації потрапляють першими найбільш зношені ліфти, що можуть становити небезпеку.

«Сьогодні в столиці експлуатується понад 22 тисячі ліфтів, приблизно 10 тисяч із них відпрацювали свій експлуатаційний термін – більш ніж 25 років. Однак кожен із цих ліфтів перевіряє Держгірпромнагляд і видає відповідні дозволи на експлуатацію. Із 2014 до 2016 року в столиці діє відповідна цільова програма, яка передбачає ремонт, заміну та модернізацію ліфтів. Так, минулого року відремонтовано та модернізовано понад 270 ліфтів», – сказав Бондаренко.

Він нагадав, що у 2016 році в програмі економічного та соціального розвитку Києва на модернізацію та заміну ліфтів було передбачено 109,6 млн грн. У 2015 році цей показник складав 69,2 млн грн.

«Цього року адресна програма ремонту ліфтів ще формується», – наголосив Бондаренко.

Керівник апарату КМДА підкреслив, що загалом на 2017 рік у програмі економічного та соціального розвитку на заміну та модернізацію ліфтів закладено 90 млн грн, а окрім того, діють районні програми з капітального ремонту підйомників.