Депутат Бублик заявив про вихід із фракції "БПП" та коаліції

16:35, 23 січня 2017

Київ. 23 січня. УНІАН. Народний депутат України Юрій Бублик заявив про вихід зі складу фракції "Блоку Петра Порошенка" та коаліції депутатських фракцій "Європейська Україна".

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Бублик нагадав, що навесні 2016 року "з метою подолання парламентської кризи та недопущення позачергових парламентських виборів мною було прийнято пропозицію про входження до владної парламентської коаліції "Європейська Україна".

"Мав надію, що збережена парламентська коаліція, в умовах війни, активізує свою роботу в напрямку посилення обороноздатності нашої країни та покращення життя українців, розпочне реальну боротьбу із корупцією та наведе елементарний порядок, що мені було обіцяно при входженні", - написав депутат, додавши, що "для наведення елементарного порядку в державі та подолання корупції не потрібні кредити МВФ, потрібне лише бажання, політична воля".

Бублик зазначив, що, "на жаль, чинна влада не ставить за мету ліквідувати корупційні схеми, вона бажає їх очолювати". "А в умовах війни, яку замаскували під АТО, це ніщо інше, як цинічне мародерство", - заявив він.

Надалі, пише Бублик, він не бачить сенсу "перебувати у такій провладній коаліції та своєю присутністю легалізувати вищевказаний дерибан". За його словами, він ще 18 січня направив повідомлення про вихід із коаліції на ім'я голови Верховної Ради Андрія Парубія, але це повідомлення, як заявив Бублик, спікер "всупереч Регламенту ВРУ, принципово відмовляється оголошувати".

Бублик також додав фотокопію його повідомлення від 18 січня про вихід із фракції "БПП" та відкликання підпису під Угодою про коаліцію депутатських фракцій "Європейська Україна", яке він просить оголосити "на найближчому пленарному засіданні". Як відомо, з 17 по 20 січня Верховна Рада працювала у режимі пленарних засідань.

Як повідомляв УНІАН, 11 квітня 2016 року Бублик поінформував, що написав заяву про входження до складу фракції "БПП". 12 квітня голова ВР Парубій оголосив про це на засіданні парламенту.

Бублик був обраний до Верховної Ради у мажоритарному окрузі №145 (Полтавська область) як кандидат від ВО «Свобода». 25 грудня 2015 року Бублик заявив про припинення членства у "Свободі", в якій він перебував з 2010 року.