У столиці тарифи на проїзд у комунальному транспорті залишатимуться незмінними щонайменше до літа - КМДА

15:09, 23 січня 2017

Київ. 23 січня. УНІАН. У Києві тарифи на проїзд у комунальному транспорті залишатимуться незмінними щонайменше до літа.

Про це у коментарі УНІАН сказав керівник апарату Київської міської державної адміністрації Володимир Бондаренко.

За його словами, у "найближчій перспективі, тобто до літа", тарифи на проїзд у комунальному транспорті залишатимуться незмінними.

«Приватні перевізники Києва ініціюють збільшення вартості своїх послуг на одну гривню через підвищення заробітної плати водіям та іншим робітникам транспортних підприємств, що має відбутися у результаті зростання мінімальної зарплати в Україні. У цей же час столична влада працює, аби представити мешканцям хорошу альтернативу приватним перевізникам, покращуючи якість послуг з перевезення в комунальному транспорті. По-перше, тарифи на проїзд у комунальних тролейбусах, трамваях та автобусах залишаються незмінними», - зазначив Бондаренко.

По-друге, за його словами, наразі міська влада спільно зі Світовим банком і ЄБРР завершує розробку нової транспортної схеми столиці, що дозволить зробити маршрути громадського транспорту більш оптимальними і зручними для людей.

Крім того, додав Бондаренко, місто оновлює свій парк автобусів, тролейбусів і трамваїв. Так, у 2016 році було придбано більше сотні нових одиниць рухомого складу комунального громадського транспорту, підкреслив він.