У Туреччині депутат правлячої партії назвав НАТО "терористичною організацією" – ЗМІ

14:29, 23 січня 2017

Київ. 23 січня. УНІАН. У Туреччині депутат правлячої Партії справедливості й розвитку Шаміль Тайяр назвав Організацію північноатлантичного договору (НАТО) "терористичною організацією".

Про це він сказав в інтерв’ю проурядовому виданню Milat, повідомляє Hürriyet Daily News.

Зокрема, він сказав, що Альянс став "структурою, яка загрожую Туреччині".

За словами депутата, НАТО з часу свого заснування "завжди брала участь у заходах, спрямованих проти Туреччини".

"Туреччина переживала перевороти з часу приєднання до НАТО. НАТО завжди стояло на чолі брудних та кривавих злодіянь у країні. Воєнний переворот 1960 року був спланований британцями, переворот 1971 року був спланований ЦРУ (Центральне розвідувальне управління США), і переворот 1980 року був спланований НАТО. У новому плані НАТО Туреччина з президентом Реджепом Таїпом Ердоганом не повинна існувати", – заявив Тайяр.

"НАТО стало загрозою та розповсюджує терористичні організації в регіоні. Ви можете класифікувати НАТО наряду з "Ісламською державою", з PKK (Робітничою партією Курдистану) та FETÖ (терористичною організацією проповідника Фетхуллаха Гюлена)", – додав турецький парламентарій.

Джерело: http://www.hurriyetdailynews.com/nato-is-a-terror-organization-says-akp-deputy-tayyar.aspx?pageID=238&nID=108857&NewsCatID=338