Естонія підтримує інтеграцію України в Євросоюз та НАТО – Порошенко

13:54, 23 січня 2017

Київ. 23 січня. УНІАН. Президент України Петро Порошенко відзначив, що Естонія твердо підтримує європейську та євроатлантичну інтеграцію України.

Про це він повідомив на спільній прес-конференції з президентом Естонської Республіки Керсті Кальюлайд сьогодні в Таллінні.

«Тверда позиція Естонії разом із Євросоюзом за підтримку суверенітету, територіальної цілісності та незалежності нашої держави, позиція про невизнання незаконної анексії Криму з боку РФ, позиція рішучого засудження агресії РФ проти України, яка відбувається на сході нашої держави. Це ті позиції, за які ми дуже вдячні, і які зміцнюють наш стратегічний альянс», – заявив він.

Крім того, Порошенко подякував президенту Естонії за співпрацю в безпековій сфері, у тому числі й у форматі НАТО. «Ми дякуємо за участь Естонії в трастовому фонді НАТО, особливо за нашу співпрацю в питаннях кібербезпеки, допомоги в налагодженні електронного урядування», – підкреслив він.

«Ми обговорили з президентом Кальюлайд перші кроки й порядок денний головування Естонії в ЄС, і готові здійснити певні кроки, щоби здійснити це якомога ефективніше», – додав глава української держави.

«Я хочу сердечно подякувати президенту Кальюлайд за її тверду позицію у підтримці української незалежності, української європейської та євроатлантичної перспективи», – заявив Порошенко.