У Кремлі розраховують найближчим часом узгодити дату телефонної розмови Путіна і Трампа

13:19, 23 січня 2017

Москва. 23 січня. УНІАН. У Кремлі розраховують найближчим часом узгодити дату першої телефонної розмови президента РФ Володимира Путіна і президента США Дональда Трампа після його вступу на посаду.

Як передає власний кореспондент УНІАН у РФ, про це журналістам сказав прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков.

«Поки що телефонний дзвінок узгоджується. Повнішою інформацією ми поки що не володіємо, але справді чекаємо, що найближчим часом дати такого можливого телефонного дзвінка будуть узгоджені. Поки що цього ще не сталося», - сказав Пєсков.

Він додав, що контакти з адміністрацією Трампа йдуть тільки по лінії Міністерства закордонних справ.

«Це по лінії МЗС. По лінії МЗС існує досить стандартна процедура ініціювання такої телефонної розмови. Якихось особливих контактів тут немає і бути не може», - сказав Пєсков.

Крім того, він додав, що інформації про зустрічі Трампа з Путіним поки що немає.

Пєсков також додав, що зараз, після вступу Трампа на посаду президента США, «все йде по лінії зовнішньополітичних відомств».

За його словами, також поки що не йде підготовка до першої особистої зустрічі Путіна і Трампа, ще не обговорювався і її формат.

«Це поки що не обговорювалося. Коли буде телефонна розмова, якщо глави держави вважатимуть за доцільне визначитись з можливістю зустрічі, тоді так, тоді буде підготовка», - сказав Пєсков.