Екс-чиновниці Обухівської РДА оголосили підозру у справі про незаконне виділення землі вартістю 54 млн грн

12:30, 23 січня 2017

Київ. 23 січня. УНІАН. Прокуратурою Київської області повідомлено про підозру колишньому начальнику загального відділу Обухівської РДА у службовій недбалості, що спричинила збитки на суму понад 54 млн гривень

Як повідомили УНІАН у прес-службі прокуратури Київської області, встановлено, що колишній начальник загального відділу апарату Обухівської районної державної адміністрації, будучи службовою особою, неналежним чином виконуючи службові обов'язки, не перевірила відповідність тексту копії розпорядження виконувача обов'язків голови Обухівської РДА на відповідність його оригіналу та засвідчила копію розпорядження.

«Вказаним розпорядженням голови Обухівської РДА надано дозвіл на виготовлення технічної документації на земельну ділянку 134 громадянам в адміністративних межах Обухівської міської ради», - зазначається в повідомленні.

Таким чином, як заявили в прокуратурі, «неналежне виконання своїх службових обов’язків посадовцем призвело до передачі земельної ділянки загальною площею понад 16 га із власності територіальної громади м. Обухів у приватну власність, що спричинило тяжкі наслідки інтересам територіальної громади міста».

Згідно з висновком експерта, загальна вартість вказаної земельної ділянки становить більш ніж 54 млн грн, додали в прокуратурі.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

Як повідомляв УНІАН, у січні суд виніс вирок екс-голові Обухівської РДА та колишньому першому заступнику голови за незаконну передачу у власність громадянам земель водного фонду.

Екс-посадовців засуджено до 4 років позбавлення волі.

За даними прокуратури, внаслідок зловживання владою екс-головою Обухівської РДА та його першим заступником інтересам держави було заподіяно матеріальної шкоди на суму понад 119 млн грн.