Бойовикам наказано оформляти бойові втрати на Донбасі як постраждалих від нещасних випадків – розвідка

10:47, 23 січня 2017

Київ. 23 січня. УНІАН. Російське командування наказало підконтрольним бойовикам оформлювати бойові втрати на сході України у вигляді постраждалих унаслідок нещасних випадків.

Про це йдеться в повідомленні Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

«Зростає кількість втрат особового складу з’єднань та частин 2 армійського корпусу (Луганськ) збройних сил РФ. З метою розміщення вбитих та поранених військовослужбовців командування 6 окремого мотострілецького полку (Кадіївка) 2 армійського корпусу звернулося до командування корпусу з пропозицією щодо розгортання додаткового шпиталю на базі відомчої лікарні шахти ім. Менжинського. Пропозицію було відхилено командуванням російських окупаційних військ з огляду на скорочення фінансування та відсутності коштів на його утримання», – стверджується в повідомленні.

За інформацією розвідки, військовослужбовцям 6 окремого мотострілецького полку пропонується доставляти вбитих та поранених до найближчих цивільних лікарень та медичних пунктів. Командуванням 2 армійського корпусу наказано приховувати втрати шляхом оформлення поранених та вбитих як постраждалих унаслідок нещасних випадків.

«Прийняття рішення про надання медичного забезпечення військовослужбовцям полку на базі цивільних лікарень викликало обурення особового складу та призвело до збільшення кількості бажаючих звільнитися за будь-яких умов», – заявили в ГУР.