Україні слід розробляти стратегії розвитку на 5-10 років – Кубів

10:43, 23 січня 2017

Київ. 23 січня. УНІАН. Україні в рамках реалізації планів розвитку необхідно розробляти різні стратегії на середньострокову перспективу 5-10 років, сказав перший віце-прем'єр-міністр України Степан Кубів у ході урядового семінару «Економічний розвиток регіонів: стратегія та інструменти залучення інвестицій і підвищення експортного потенціалу».

«Представляючи бюджет на 2017 рік, ми представляли макропоказники на найближчі три роки. Але коли ми говоримо про середньострокову перспективу, то ми повинні мати стратегії на 5-8-10 років, що дозволить провести серйозну модернізацію промисловості», – зазначив Кубів.

На його думку, в цьому контексті вже зараз потрібно вести відбір і реалізацію проектів на базі державно-приватного партнерства, формувати ланцюжки доданої вартості на національному та міжнародному рівнях, створювати стартапи на базі перспективних вітчизняних розробок, забезпечувати кадровий потенціал, розвивати конкурентоспроможність промисловості.

Раніше Кубів повідомив, що уряд України в 2017 році змінює модель розвитку економіки та закладає в її основу зростання інвестиційного попиту й збільшення обсягів експорту. Кабмін прогнозує в 2017 році зростання економіки на рівні 3%.