Прокуратура повідомила про підозру підряднику, який при реконструкції НСК "Олімпійський" завдав 5 млн грн збитків

10:31, 23 січня 2017

Київ. 23 січня. УНІАН. Прокуратура Києва в рамках розслідування резонансних кримінальних проваджень за фактами розкрадання державних коштів під час Євро-2012 повідомила про підозру колишньому директору підприємства “Спецпостач” міжнародного благодійного фонду “Безпека країни”.

Як повідомили УНІАН у прес-службі столичної прокуратури, встановлено, що очолюване підозрюваним підприємство у 2011-2012 роках займалося закупівлею та встановленням крісел для головної спортивної арени столиці. Однак, як вбачається з матеріалів кримінального провадження, під час проведення фінансових операцій директор товариства, використовуючи документи фіктивних підприємств, умисно ухилився від сплати до державного бюджету майже 5 млн грн податків.

Дії підрядника кваліфіковано за ч. 3 ст. 212, ч. 4 ст. 358, ч. 1 ст. 366 КК України. За результатами розслідування слідчими прокуратури йому повідомлено про підозру та вручено клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває, йдеться в повідомленні.

Як повідомляв УНІАН, у вересні 2016 року столична прокуратура провела обшуки та вилучила фінансову документацію на низці підприємств у Києві та Одесі, які були залучені до реконструкції столичного НСК "Олімпійський" під час підготовки до Євро-2012.

За словами керівника прес-служби прокуратури Києва Надії Максимець, «обшуки відбулися в рамках відкритого раніше, але не завершеного належним чином кримінального провадження щодо нецільового витрачання державних коштів. Вилучено фінансово-господарську документацію, яка стосується закупівлі та встановлення світлодіодних електронних табло і крісел за завищеною вартістю».