Секретна служба США почне розслідування з приводу висловлювань Мадонни на акції проти Трампа - ЗМІ

10:23, 23 січня 2017

Київ. 23 січня. УНІАН. Секретна служба США почне розслідування з приводу висловлювань співачки Мадонни на акції проти нового президента Дональда Трампа.

Як повідомляє радіостанція «Эхо Москвы», на Марші жінок у Вашингтоні, який, за деякими оцінками, зібрав понад 500 тис. осіб, Мадонна сказала присутнім все, що думає про Трампа.

В емоційній промові поп-зірка допустила серед іншого нецензурні слова, але силовики зацікавилися не тому. Увагу секретної служби США привернули слова Мадонни про те, що вона «багато думала над тим, а чи не підірвати Білий дім», але усвідомлювала, що це не змінить ситуацію. Співачка також закликала американців до повстання й до відмови жінок прийняти нову еру тиранії.

За повідомленням Daily Mail, секретна служба вирішила провести розслідування та вивчити заяву Мадонни. Остаточне рішення про відкриття справи прийме федеральний прокурор.

У масовому мітингу у Вашингтоні крім Мадонни брали участь й десятки інших знаменитостей, у тому числі вдова Джона Леннона Йоко Оно, співачки Кеті Перрі і Шер, актриса Скарлетт Йохансон, режисер Майкл Мур.

Учасники акції засуджували висловлювання Трампа на адресу жінок. На численних плакатах серед іншого було написано «Гей, Трампе. Жінки теж люди».

Виступ Мадонни, яка кілька разів сказала нецензурні слова, перервав телеканал CNN, який в числі інших транслював мітинг. Пізніше поп-зірка вибачилася перед керівництвом каналу за мат.

Джерело: http://echo.msk.ru/news/1914402-echo.html