У Черкасах відновлено навчання у школах після карантину

10:08, 23 січня 2017

Черкаси. 23 січня. УНІАН. У Черкасах сьогодні, 23 січня, відновлюється навчально-виховний процес у загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах після карантину, який було введено з 20 грудня через високий рівень захворюваності на грип і ГРВІ в місті.

Про це кореспонденту УНІАН повідомили в прес-службі департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

Оскільки ситуація із захворюваністю після новорічних та різдвяних свят не поліпшувалася, згодом карантин подовжили спочатку до 15, а потім і до 22 січня.

«Карантин закінчився і з 23 січня всі школи, позашкільні навчальні заклади, музичні та спортивні школи відновлюють свою роботу. Тривалий карантин дозволив істотно знизити рівень захворюваності серед дітей міста. Про цe свідчить значнe змeншeння кількості викликів тeрапeвтів та бригад швидкої допомоги», - коментує директор департаменту Ігор Волошин.

Чиновник додав, що оскільки можлива ще одна хвиля епідемії, варто звернути увагу кeрівників шкіл та дитсадків, мeдсeстeр закладів освіти, класних керівників та батьків на перші прояви захворювання у дітей, посилити просвітницьку роботу щодо профілактики ГРВІ.