Україна і Китай домовилися цього року активно розвивати туризм - Мінекономрозвитку

10:06, 23 січня 2017

Київ. 23 січня. УНІАН. Україна і Китай домовилися поточного року активно розвивати сферу туризму, в тому числі шляхом сприяння груповим поїздкам і участі у виставкових заходах.

Про це повідомила прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі України з посиланням на результати зустрічі заступника міністра Михайла Титарчука і представників департаменту туризму і курортів з представниками Посольства Китаю в Україні.

Згідно з повідомленням, Титарчук наголосив на важливості сприяння в організації китайськими туроператорами групових поїздок туристів в Україну у зв’язку зі спрощенням оформлення віз для громадян КНР в аеропортах «Бориспіль» та «Одеса».

У Мінекономрозвитку відзначили, що китайська сторона підтримала необхідність роботи у цих напрямках, і повідомила, що Національна туристична адміністрація КНР вже запросила Україну до участі у туристичних заходах, які проходитимуть протягом 2017 року.

Як повідомляв УНІАН, Україна і Китай готують дорожню карту економічної співпраці у сферах реалізації спільних проектів у сільському господарстві, промисловості, енергетиці та у сфері інфраструктури.

Також Китай запропонував Україні створити зону вільної торгівлі.

Раніше в Мінекономрозвитку відзначали, що щорічне зростання виїзного туризму до КНР становить 25%. При цьому витрати громадян КНР на туризм, які у 2005 році становили 22 млрд дол. США, до 2015 року збільшилися більш ніж у 10 разів і досягли 292 млрд дол.