Зросла кількість загиблих і зниклих безвісти через сходження лавини на готель в Італії – ЗМІ

21:28, 22 січня 2017

Київ. 22 січня. УНІАН. Кількість жертв сходження лавини на готель Rigopiano у Центральній Італії зросла до 5, зниклих безвісти – до 24 людей. Раніше повідомлялося про 4 загиблих та майже 20 зниклих безвісти.

Як повідомляє Deutsche Welle, на даний момент загибель п'ятьох осіб вже підтверджена.

Ще дев'ятьох, у тому числі чотирьох дітей, витягли з снігового полону.

"Операція триває всередині та зовні готелю", - уточнив речник рятувальників Лука Карі.

Зазначається, що погодні умови - надскладні для пошукових дій. Утім, окремі фахівці допускають, що навіть за три дні після катастрофи можна знайти живих.

Готель Rigopiano розташований у регіоні Абруццо на висоті 1200 метрів на околиці національного парку Гран-Сассо-е-Монті-делла-Лага, поблизу гори Корно-Гранде. Будівлю зруйнувало сходження лавини у середу, 18 січня. Найімовірніше, її спричинив землетрус, що в той день сколихнув Центральну Італію. За даними менеджменту готелю, під час трагедії у будівлі перебували до 35 осіб – туристи та персонал. Рятувальники кажуть, що його завалило близько 120 тис. тонн снігу.

Джерело: http://dw.com/p/2WDbt

Як повідомляв УНІАН, за даними МЗС, українців серед тих, хто потрапив під лавину, не було. У відомстві рекомендували не відвідувати центральні райони Італії, де стався землетрус, через збереження небезпеки наступних підземних поштовхів.