У Львові в День Соборності вшанували пам’ять борців за незалежність України

17:08, 22 січня 2017

Львів. 22 січня. УНІАН. У Львові представники влади і городяни з нагоди відзначення Дня Соборності вшанували пам’ять борців за незалежність України.

Як передає кореспондент УНІАН, керівництво Львівської ОДА, обласної ради та міста Львова, представники громадських організацій, військові, духовенство та городяни вшанували пам'ять борців за незалежність та територіальну цілісність України на Личаківському цвинтарі спільною екуменічною молитвою.

Після покладання вінків та квітів присутні запалили лампадки біля Меморіалу воїнам Української галицької армії, біля поховань держсекретаря військових справ ЗУНР Дмитра Вітовського, коменданта Січових стрільців Михайла Галущинського, керівника і засновника "Пласту" Олександра Тисовського, президента Національної ради ЗУНР Євгена Петрушевича, на могилах загиблих під час подій на Майдані та воїнів АТО.

Загалом на Личаківському цвинтарі сьогодні, щоб вшанувати борців за незалежність України, зібралося близько півтисячі людей, серед яких було багато молоді і військових, які прийшли вклонитися побратимам.

Також сьогодні учні та студенти міста взяли участь в акції "Міст єдності", яка проходила у львівському парку «Погулянка».

Завершиться святкування Дня Соборності урочистою академією у Львівському національному академічному театрі опери та балету ім. Соломії Крушельницької.