У Києві відкрили меморіальну дошку Коновальцю

14:55, 22 січня 2017

Київ. 22 січня. УНІАН. У Києві в День Соборності України відкрили меморіальну дошку командиру корпусу Січових Стрільців, полковнику армії УНР, засновникові і лідеру ОУН Євгену Коновальцю.

Як передає кореспондент УНІАН, дошку встановлено за адресою: вулиця Січових Стрільців, 24, де, за архівними документами, в 1917-1918 роках були розташовані казарми Січових Стрільців.

Честь відкрити меморіальну дошку надали учням військової школи імені Євгена Коновальця. Крім того, відбулося освячення цієї пам'ятної дошки українським духовенством, покладання квітів і виступ деяких діячів вітчизняної культури і політики.

Зокрема, міністр культури Євген Нищук, який також був присутній на церемонії, наголосив на важливості цієї події в День Соборності України, оскільки Коновалець був одним з ідеологів українського націоналізму.

«Це дуже важливо, що сьогодні, у День Соборності, ми відкрили дошку одному з ідеологів вічного бажання українського народу жити в єдності, щоб були об'єднані землі, щоб Україна мала захист і своє військо. Це був один із ідеологів і засновників тодішньої української армії», - зазначив міністр.