Порошенко нагородив Елмара Брока орденом князя Ярослава Мудрого

12:31, 22 січня 2017

Київ. 22 січня. УНІАН. Президент України Петро Порошенко нагородив голову Комітету у закордонних справах Європейського парламенту Елмара Брока орденом князя Ярослава Мудрого.

Про це йдеться в указі глави держави «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Соборності України», розміщеному на його сайті.

«Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня Брока Елмара - голову Комітету Європарламенту у закордонних справах, громадянина Федеративної Республіки Німеччина, м. Брюссель», - зазначається в документі.

Також, згідно з указом, орденом княгині Ольги ІІІ ступеня нагороджено першого заступника голови Верховної Ради, уповноваженого президента України з мирного врегулювання ситуації в Донецькій та Луганській областях Ірину Геращенко.

Крім того, президент присвоїв звання "Народний артист України" співачці Тіні Кароль.

Як повідомляв УНІАН, раніше президент підписав указ про присвоєння звання Герой України Володимиру Жемчугову, який був тяжко поранений у зоні АТО і потрапив у полон терористів, які утримували його близько року.

Президент вручив Жемчугову орден «Золота Зірка» під час урочистого заходу з нагоди Дня Соборності України.

Також Порошенко з нагоди Дня Соборності нагородив орденом Свободи голову Меджлісу кримськотатарського народу, народного депутата Рефата Чубарова.