У Києві в День Соборності України проходить акція із з'єднання берегів Дніпра «живим ланцюгом»

11:26, 22 січня 2017

Київ. 22 січня. УНІАН. У Києві до Дня Соборності України на мосту Патона проходить 10-а ювілейна акція «Об‘єднай береги Дніпра «живим ланцюгом» Соборності», під час якої учасники акції приєднуються до символічного об'єднання берегів столиці на честь 98-ї річниці підписання IV Універсалу злуки УНР і ЗУНР у Соборну Україну.

Про це повідомив УНІАН один з організаторів даної акції від Центру національного патріотичного виховання Євген Квасков.

«Зараз колона людей від лівого і правого берега рухається до центру, впродовж найближчої півгодини відбудеться з'єднання, і після цього об'єднана колона піде на лівий берег завершувати саму акцію на мосту, а ввечері буде ще святковий концерт», - повідомив Квасков.

Він додав, що з обох берегів Дніпра колона людей несе синю і жовту стрічки відповідно, аби після об'єднання розгорнути на мосту 30-метровий прапор України.

Крім того, за словами організатора, після об'єднання двох берегів Дніпра учасники акції спільно виконають гімн України, а також вшанують пам'ять Героя України Сергія Нігояна, який був убитий 22 січня 2014 року.

Як повідомляв УНІАН, підготовкою даної акції до Дня Соборності України займалися 150 волонтерів і 10 громадських організацій. За словами організаторів, акція пройде також в Одесі, Ужгороді, Бахмуті, Краматорську, Житомирі, Варшаві і Любліні. Організатори обіцяють театралізоване дійство.