Порошенко анонсує найближчим часом засідання РНБО з питань оборонного замовлення на 2017 рік

10:28, 22 січня 2017

Київ. 22 січня. УНІАН. Президент України Петро Порошенко анонсує найближчим часом засідання Ради національної безпеки і оборони з питань оборонного замовлення на 2017 рік.

Як передає кореспондент УНІАН, про це він повідомив під час виступу в ході урочистих заходів з нагоди Дня Соборності України сьогодні в Києві.

«Відновлення територіальної цілісності України є, безумовно, нашим головним пріоритетом. Такі надскладні завдання, як повернення України на Донбас і повернення Донбасу в Україну та деокупація Криму, будемо вирішувати насамперед політико-дипломатичним та міжнародно-правовим шляхом, зміцнюючи водночас нашу обороноздатність та наші Збройні сили», - заявив Порошенко.

«Власну обороноздатність ми довели до такого рівня, коли захист Вітчизни став справою не лише добробатів та мобілізованих людей, а якісно підготовлених професіоналів-контрактників», - додав президент.

«Днями, до речі, відбудеться засідання Ради нацбезпеки та оборони з питань державного оборонного замовлення на 2017 рік. Це будуть рішучі зміни в забезпеченні новітньою зброєю наших славних воїнів», -підкреслив глава держави.