У Житомирі відкрито кримінальне провадження за фактом отруєння учнів гімназії

16:18, 21 січня 2017

Житомир. 21 січня. УНІАН. У Житомирі відкрито кримінальне провадження за фактом отруєння учнів гімназії.

Про це кореспондента УНІАН повідомила керівник прес-служби прокуратури Житомирської області Тетяна Гоша.

За її словами, сьогодні Житомирською місцевою прокуратурою до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 325 Кримінального кодексу України.

"Установлено, що до Житомирської дитячої обласної та центральної дитячої міської лікарень з 20 по 21 січня 2017 року з попереднім діагнозом гостре кишкове отруєння госпіталізовано 13 дітей, які є учнями місцевої гуманітарної гімназії", - сказала Гоша.

За її даними, усім дітям забезпечено необхідне лікування, їхній стан стабільний.

Розслідування проводиться Житомирським відділом поліції за процесуального керівництва прокуратури.

Крім того, заступник Житомирського міського голови Матвій Хренов у Facebook повідомив, що гімназію № 23, учні якої отруїлися, закриють на один день для проведення дезінфекції всіх приміщень, а також взяття лабораторних проб. Також Хренов зауважив, що були зафіксовані випадки отруєння дітей, які не харчувались у їдальні навчального закладу.

Крім того, заступник мера написав, що «стан всіх дітей задовільний, всього звернулося в міську дитячу лікарню15 дітей, 4 відмовились від госпіталізації. В обласній лікарні 3 дитини».

Раніше повідомлялося, що у Житомирі з харчовим отруєнням госпіталізовано 13 учнів гімназії № 23.